שער מובילים

מתוך "למה" - ויקי של קהילת "מדוע"
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

-הערך דורש המשך עבודה-

מבנה ליווי מנחים אישי ON GOING

קבלה של מנחה שעבר/לא עבר הכשרה (פרטים אישיים וכו') שיחה ראשונית. תיאום ציפיות עם מנחה המנחים הרלוונטי - תיעוד בתיק מנחה אישי. שיחות אישיות עם מנחי המנחים (פעם בשבוע) תהליך התפתחות אישי של כל מנחה (ליווי מקצועי ורגשי) כולל שיחות, הגדרת מטרות אישיות ומקצועיות, יעדים, בדיקה ובקרה על תהליך ההתפתחות, קביעת פעולות שיקיימו את המטרות שהוגדרו. עזרה בכל הקשור ליום יום של המנחה - ליצור קשר יום יומי, לראות שהחלו בתהלכי העבודה, לראות שהסדירויות מתקיימות ולהיות שם לכל עזרה בשטח בזמן אמת.

מבנה ליווי מנחים קבוצתי ON GOING

הצטרפות מנחה מנחים למפגש ראשון ונוסף (לבחירת המנחה) של קבוצת האתגר

שתי ישיבות מליאה (של כל מנחי האתגרים) בשבוע (הכנה לתחילת השבוע ורפלקציה לסוף שבוע - שיחת סיכום שבוע) ישיבות שבועיות עם מנחה המנחים הרלוונטי וקבוצת ה"גרעין" (המנחים תחת אותו מנחה מנחים): תהליכים רפלקטיבים עם הקבוצה, למידת עמיתים, מטרות לשבוע הקרוב, תיעוד תהליכים, עדכונים וכולי. הנחיה שתאפשר פיתוח ובניה של תהליכים - מתוך תהליכי רפלקציה קבוצתיים - הגדרת משימות ופעולות על מנת לאפשר תהליכי בניה שיווצרו מתוך השטח. ישיבות פיתוח מקצועיות (מרצה אורח, קורס קצר על ידי מומחים וכו')
הוספת התגובה שלך
אתר "למה" - ויקי של קהילת "מדוע" מקבל בברכה את כל התגובות. אם אתם לא רוצים להיות אלמוניים, הירשמו או היכנסו לחשבון. זה בחינם.